KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11565289
nr 1156 5289
Lars Spaak
(f. 1927), Sverige
Oljemålning, Signerad och daterad -63. 100x90 cm
Lars Spaak, svensk skulptör och bildkonstnär född 1927.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 januari 2018
kl 19:44:05
200 kr
250 kr